• Selim Ural

Hadise: Sosyal medyada istediğimi paylaşırım, kimse karışamaz!

Pop müziğin sevilen ismi Hadise, İstanbul'da sahne aldığı halk konserinde, sosyal medyadan yaptığı paylaşımların eleştirilmesine tepki gösterdi. İstediğini yapmakta özgür olduğu ifade eden 33 yaşındaki popçu, evlenebileceğinin sinyallerini verdi.

Muhabir: Engin Aytaş - Editör: Selim Ural / Magazin Burada

7 Eylül 2019

Ataşehir'deki Metropol İstanbul AVM'nin açılış festivalinin ilk büyük konserinde Hadise sevenleriyle buluştu. Halka açık ve ücretsiz düzenlenen konserde ünlü popçu, sahne şovlarıyla İstanbullular'ı coşturdu.


Ceket ve pantolonla sahneye çıktı

Sonbaharın ilk günlerinde nispeten serin bir havada sahne alan Hadise'nin, diğer konserlerinde giydiği transparan ve dekolteli kıyafetler yerine kapalı denebilecek beyaz renk ceket ve beyaz renk pantolon kombiniyle konsere çıkması dikkatlerden kaçmadı.

"Kimse bana karışamaz"

Şarkı aralarında monolog yapan ünlü popçu, insanların kendisine karışmasından rahatsız olduğunu, istediği gibi hareket etmekte özgür olduğunu dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştığı videolarla gündeme gelen Hadise, "İstediğimi çekerim, sosyal medyada istediğimi yaparım, kimsenin müdahale etmeye hakkı yok. Annem bile karışmıyor. Bana kimse karışamaz" dedi.

Hadise'den evlilik sinyali: Şu an bir şeyler var...

Annesinin, kendisinden evlenmesini istediğini belirten genç popçu, "Annem sürekli evlen diyor ama öyle kolay değil. 33 yaşıma geldim. Anne sözü dinlemeye devam ama her şey kolay olmuyor. Şu an bir şeyler var ama bunu paylaşmayacağım" diye konuştu.

Seyircilere "Sizi de kıskanıyorlar mı?" diye soran Hadise, "Beni kıskanıyorlar" dedi.


10 milyon takipçiye ulaştı

Şarkılarıyla seyircileri hop oturtup hop kaldıran ünlü pop şarkıcısı, Instagram hesabının 10 milyon takipçiye ulaşmasını sahnede kutladı.


Kaynak Link